سوالات متداول کاربران

شاید این سوال برای خیلی از مسافران پیش آمده باشد که بهتر است بلیط هواپیما و تور را کی تهیه کنیم؟ با توجه به اینکه امکان رزر از ماه ها قبل از پرواز وجود دارد اما گاهی هم پیش می آید کهبلیط هواپیما و تور در روزهای نزدیک به پرواز ارزانتر می شود! بنابراین اگر اهل ریسک هستید می توانید صبر کنید، البته ما پیشنهاد می کنیم این کار را برای تعطیلات و ایام پر سفر انجام ندهید زیرا جدا از مسئله پر شدن پرواز و هتل، ممکن است قیمت بلیط شما دو برابر یا بیشتر شود.

درخواست تغییرات فقط مطابق قوانین هواپیمایی و هتل امکان‌پذیر است. معمولا به‌دلیل چارتری‌ بودن خدمات، این کار پیشنهاد نمی‌شود؛ چون این تغییرات با جریمه و گاهی هم با سوخت کامل همراه است. در صورت نیاز به تغییر تاریخ ابتدا باید پرواز شما طبق قوانین کنسل شده و مجددا پرواز جدیدی خریداری شده و همچنین با هتل چک شود تا در صورت موجود بودن اتاق، طبق قوانین هتل تغییر تاریخ صورت گیرد.پیشنهاد ما به شما این است قبل از ثبت رزرو از تاریخ رزرو خود مطمئن شوید تا متضرر نشوید.

بلیط های پرواز معمولا به دو دسته سیستمی و چارتری تقسیم می شوند. بلیط چارتری: بلیط های چارتری معمولا آنهایی هستند که یک آژانس از قبل اقدام به خرید صندلی های یک هواپیما در یک مسیر را می کند. طبیعتا در صورت تغییرات احتمالی از طرف مسافر، چارتر کننده با رعایت قوانین تصمیم گیرنده خواهد بود. بلیط سیستمی: بلیط های سیستمی بلیط هایی هستند که مستقیما از خود ایرلاین یا نمایندگان فروش آن خریده می شوند و معمولا شرکت های هواپیمایی تمامی بلیط ها را با نرخی مشخص به مسافران ارائه می کنند.

پس از ثبت و نهایی کردن رزرو ، اطلاعات هتل و پرواز شما برایتان ارسال میشود و پس از تسویه نهایی ، تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز، مدارک سفر شامل واچر هتل و بلیط پرواز برایتان ارسال می‌شود.

ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است. در نتیجه سعی کنید ساعت پرواز خود را نزدیک به ساعت ورود انتخاب کنید. همچنین در صورتی که زودتر از ساعت چک‌این و یا دیرتر از ساعت چک‌اوت نیازمند اقامت در اتاق هستید، از طریق هتل مربوطه پیگیری کنید.

طبق قوانین اعلامی، پاسپورت مسافر باید 6 ماه و 1 روز از تاریخ برگشت اعتبار داشته باشد.

استرداد بلیط فقط در صورتی ممکن است که بلیط هواپیما شما از نوع سیستمی باشد، در این صورت می‌توانید با ثبت درخواست استرداد، پس از کسر مبلغی به عنوان جریمه ما‌به‌التفاوت آن را براساس نرخ مصوب شرکت هواپیمایی دریافت کنید. قانون کنسلی بلیط برای پروازهای چارتری وجود ندارد و در صورت کنسل کردن سفر، هزینه‌ای به مسافران عودت داده نمی‌شود.

خیر. بعد از شروع سفر، لیدرها شماره مخصوص خودشان را به مسافر می‌دهند و فقط از طریق واتساپ با شما ارتباط خواهند داشت.

پیشنهادات مسافرتی ویژه را با سیمرغ فلای تجربه کنید

برای دریافت آخرین پیشنهادات و رزرو های اقامتی به همراه تخفیف های استثنایی ثبت نام کنید!